PAŁAC W ORLI / GMINA KOŹMIN WIELKOPOLSKI

 

Poznajcie laureatów konkursu na najlepsze gospodarstwa agroturystyczne Wielkopolski. 

PrzeglądajWyszukaj

Kategoria II   

Obiekt bazy noclegowej o charakterze wiejskim

I miejsce w 2016 w Konkursie na najlepszy obiekt turystyki na obszarach wiejskich w Wielkopolsce organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego

Turystyka blisko natury

Pałac w Orli pochodzi z 1894 roku. Za sprawą Mirosławy i Wojciecha Górskich udało się przywrócić jego dawną świetność, wyposażono w oryginalne, zabytkowe meble. Obiekt oferuje 18 dwuosobowych pokoi z łazienkami i dostępem do Internetu. Istnieje możliwość organizacji przyjęć i bankietów. Do dyspozycji gości oddany jest parking oraz duży ogród. Pałacowa kuchnia oferuje bogate menu złożone z tradycyjnych dań, a szefem Maciej Barton, zdobywca tytułu Najlepszego Szefa Kuchni Tradycyjnej 2016 Gault & Millau w Wielkopolsce i na Dolnym Śląsku.

The Palace In Orla near Koźmin Wielkopolski dates back to 1894. It Has been restored to its former splendor by Mirosława and Wojciech Górscy. The palace is furnished with original, antiqua furniture. It offers 18 double Rosom with bathrooms. The palace i san ideal venue for parties and banquets. Guests are welcome to use the car park. The palace kitchen offers a wideranging  menu of traditionel dishes, is worth noting that the chef is Maciej Barton, the winner of the Best Traditional Chef In the 2016 edition of the Gault & Millauu competition In Greater Poland and Lower Silesia.

Orla 50

63-720 Koźmin Wlkp.

tel. 606 758 275

www.palacworli.pl

Odwiedź nas jak najprędzej!