„LEŚNICZÓWKA EMAUS” Ośrodek Psychoterapii Małżeństwa i Rodziny/ GMINA ZBĄSZYŃ

 

Poznajcie laureatów konkursu na najlepsze gospodarstwa agroturystyczne Wielkopolski. 

PrzeglądajWyszukaj

Kategoria I   

Gospodarstwo agroturystyczne w funkcjonującym gospodarstwie rolnym

I miejsce w 2018 w Konkursie na najlepszy obiekt turystyki na obszarach wiejskich w Wielkopolsce organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego

Turystyka blisko natury

Masz kłopoty rodzinne? Ciężkie chwile w życiu? Jesteś przemęczony, zestresowany? Jedź do babci! Nie dosłownie: to Leśniczówka Emaus oferuje takie klimaty w jasnych, przytulnych pokojach z białymi firaneczkami, w smacznych domowych posiłkach. Gospodyni jest nie tylko ciepłą, pogodną kobietą, ale psychologiem, specjalizującym się w terapii rodzin, a więc pomoże w kłopotach, jeśli ktoś chce. Do tego wycieczki rowerowe lub piesze po pięknej okolicy, masaż relaksacyjny i wracamy do domu jak nowo narodzeni. Dla osób o skołatanych nerwach.

Leśniczówka Emaus Ośrodek Psychoterapii Małżeństwa i Rodziny położona na skraju lasu, mieści się w stylowych budynkach i w przedwojennej leśniczówce urządzonej w stylu rustykalnym. Można tutaj nie tylko zatrzymać się na wypoczynek, ale także skorzystać z konsultacji terapeutycznych i porad psychologicznych. Właściciele wiele wysiłku wkładają w przygotowanie pysznych regionalnych posiłków. Leśniczówka otoczona jest dużym ogrodem, w którym obok warzyw i kwiatów znajduje się staw, plac zabaw, woliery z kolorowymi ptakami i stajenka. Nad pobliskim jeziorem Kuźnickim oddalonym o 3 kilometry czekają atrakcje wodne.

LEŚNICZÓWKA EMAUS Ośrodek Psychoterapii Małżeństwa i Rodziny         

Stefanowice 20                                                                                                                                                                                                    

 64 – 360 Zbąszyń   

www.lesniczowkaemaus.pl

tel.+48 68 386 77 43,

+48 68 384 17 43,

tel. kom +48 605 438 489

Odwiedź nas jak najprędzej!