AGROPENSJONAT „POD BRZOZAMI”/ GMINA RYCHWAŁ/

 

Poznajcie laureatów konkursu na najlepsze gospodarstwa agroturystyczne Wielkopolski. 

PrzeglądajWyszukaj

Kategoria I – Gospodarstwo agroturystyczne w funkcjonującym gospodarstwie rolnym

II miejsce w 2017 w Konkursie na najlepszy obiekt turystyki na obszarach wiejskich w Wielkopolsce organizowanym przez Urząd Marszałkowski Województwa Wielkopolskiego

Turystyka blisko natury

Chciałbyś poznać wiejskie zwierzęta lub pojeździć traktorem i zaorać pole? A może po prostu wypocząć na prywatnej plaży nad wodą? Nic bardziej prostszego. Wystarczy odwiedzić Agropensjonat  „Pod Brzozami”. Można się tutaj wybrać całą klasą w ramach zielonej szkoły lub przyjechać z rodziną. Tutaj nie ma czasu na nudę. Chętni mogą wraz z gospodarzem zajrzeć do obory, aby zabawić się w prawdziwych farmerów. Najmłodsi mogą wyprowadzić krowę, kucyka, owce i kozy na łąkę. W gospodarstwie można spróbować samemu zrobić ser, czy ozdobną biżuterię lub wziąć udział w zabawach sportowych. Wieczorem jest czas na ognisko i pieczone kiełbaski.

Przyprowadzenie krów z pastwiska, sypanie ziarna kurom, szukanie jaj, dojenie krowy, doglądanie prosiaczków, przejażdżka wozem – to wszystko wprawia dzieci w zachwyt. Do tego swoboda i dużo bezpiecznej przestrzeni. Niektóre pokoje w gospodarstwie są zarezerwowane na kilka lat naprzód, bo dzieci zapowiedziały rodzicom, że nigdzie indziej nie chcą jeździć. Wyjeżdżają opalone, pełne energii, a niejadki w mig pałaszują mielone kotlety i pierogi – specjalność gospodarstwa (wszystko z własnych produktów). Gospodarze sami mają małe dzieci, więc nie denerwuje ich mały rozgardiasz, błoto naniesione do sieni czy lekko stratowany ogródek. Do kąpieli jest własny staw kąpielowy w pobliżu, jest plac zabaw, łagodne psy, które pozwalają się tarmosić. Dla rodzin z dziećmi. Dla wędkarzy z rodzinami.

62-574 Grochowy 119

kom. +48 660 338 504,

          +48 606 121 554

www.podbrzozami.com

Odwiedź nas jak najprędzej!